studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett
0915 888 881kozmetička Viktória

XILIA

Najmodernejší a najúčínnejší prístroj na trhu, ktorý si dokáže poradiť rôznymi nedostatkami a individuálnymi problémami pokožky.

Prístroj XILIA ponúka

xilia

Diamantová dermabrázia - neinvazívny spôsob odstránenia odumretých buniek diamantovými hlavicami pomocou uniformného vákuového odsávania. Zvyšuje obnovu buniek a pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky.

Quadripolárna rádiofrekvencia - táto funkcia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu prirodzených, ale časom spomalených funkcií organizmu ako sú tvorba kolagénu, elastínu. Zvyšuje aj tvorbu kyseliny hyaluronovej. Výsledkom je pružnejšia podstatne napnutejšia a omladená pokožka. Výsledky sú viditeľné vo veľmi krátkom čase už po prvom sedení.

Jednotlivé ošetrenia sa dajú medzi sebou veľmi účinne kombinovať. Sú vhodné na ošetrenie pleti pri bežnom kozmetickom sedení alebo na kompletné kúry pri riešení rôznych kozmetických problémov.

Prístroj priaznivo vplýva

Je veľmi účinný hlavne pri ošetrení vrások, pri ochabnutých líniách tváre, priamo pôsobí na uvoľnené tkanivá. Je nevyhnutným pomocníkom aj pri ošetrení problémovej pleti a vďaka možnosti kombinácie tých najmodernejších techník nezaobídeme sa bez nej pri rôznych kozmetických kúrach.